KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12969538
nr 1296 9538
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Färgetsning, Johnny Friedlaender (1912-1992), Signerad, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), 70x46cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 9 december 2019
kl 19:03:45
8/12 00:45:33
700 kr
8/12 19:49:52
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender